Intencje

 

 

 

 

 

 

 

NIEDZIELA 16.06.2019 Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

8.00 Za ++ męża Wilhelma Syrnickiego w 5 rocz. śm., we wspomnienie urodzin, rodziców Józefa i Elżbietę Szaforz, Oskara i Ernę Syrnicki, dziadków z obu stron

10.30 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej dla małżonków Renaty i Henryka Jarczyk z okazji 40-tej rocznicy ślubu

14.00 Do Opatrzności Bożej, św. Maksymiliana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Krystyny Mazurkiewicz z okazji 75 urodzin oraz w int. całej rodziny

15.00 Nieszpory niedzielne

15.30 Za ++ Alfreda Gorzawskiego, jego rodziców Annę i Walerego, Martę i Augustyna Nowak, siostrę Wandę, 2 braci, szwagra, dziadków z obu stron

 

 

 

PONIEDZIAŁEK 17.06.2019 Św. Alberta Chmielowskiego, zak.

17.00 Za ++ Marię i Franciszka Gazda, 3 córki, 4 synów, synowe Eugenię, Annę i Barbarę Marczuk

18.00 W int. Uczniów, Nauczycieli i Pracowników naszej szkoły na zakończenie roku szkolno-katechetycznego

WTOREK 18.06.2019
7
.00 Za + Kazimierza Płonka w 1 rocz. śm.

ŚRODA 19.06.2019

7.00 Za ++ Stefana i Annę Bańczyk, synową Anielę, wnuka Łucjana, Beatę Hajduk, Katarzynę Krypczyk

17.00 Za + Stefanię Bańczyk w 30-ty dzień po śmierci

CZWARTEK 20.06.2019 Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7.00 Do Trójcy Przenajświętszej o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Michała Archanioła za nowoochrzczonego Wojciecha Roj, jego brata Stanisława, rodziców i chrzestnych

9.00 Za Parafian

15.30 Do Opatrzności Bożej, św. Maksymiliana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Augustyna Szostok z okazji 90 urodzin oraz w int. całej rodziny

PIĄTEK 21.06.2019 Wsp. św. Alojzego Gonzagi, zak.

7.00 Za ++ ojca i dziadka Ernesta Witek w 16-tą rocz. śm., jego żonę Anielę, wujka Henryka z żoną Renatą, dziadków Marię i Stanisława Witek oraz zm. z rodziny

16.00 Do opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo św. Maksymiliana z prośbą o Boże błogosławieństwo dla żyjących a dla zmarłych o życie wieczne z okazji 50-tej rocznicy ukończenia szkoły podstawowej

SOBOTA 22.06.2019

16.00 1). Do Aniołów Stróżów w intencji rocznego dziecka Mai Górnioczek oraz w int. Mamy Pauliny z okazji 30-tych urodzin o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski.

          2). O błogosławieństwo Boże dla Magdaleny Marii Puchała w dniu przyjęcia chrztu św. oraz w int. Rodziców i Chrzestnych

17.00 O Boże błogosławieństwo dla rodziny Kamionka

 

 

 

NIEDZIELA 23.06.2019 XII niedziela zwykła

8.00 Za + Annę Janczur w 8 rocz. śm.

10.30 Za ++rodziców Alfonsa i Erykę Kowalski, siostry i braci, dziadków z obu stron, Bronisławę i Pawła Szopa, Agatę i Stefana Kurzeja

15.00 Nieszpory niedzielne

15.30 Za ++ Jana i Magdalenę Kamionka, Pawła i Elżbietę Muszer, męża Jana Muszer oraz brata Bernarda i bratową Gertrudę Kamionka

 

PONIEDZIAŁEK 24.06.2019 Narodzenie św. Jana Chrzciciela, uroczystość

17.00 Do Opatrzności Bożej, przez wstawiennictwo MB Różańcowej i św. Maksymiliana z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty Witek z okazji 60-tych urodzin oraz w int. całej rodziny

 

WTOREK 25.06.2019
7
.00 Za ++ rodziców Wandę i Ryszarda Schier, dziadków Katarzynę i Henryka Pieter, Marię i Józefa Schier

 

ŚRODA 26.06.2019

7.00 Za ++ Genowefę i Alojzego Czylok, Jerzego Kiecka i zm. z rodziny

17.00 Do Opatrzności Bożej i św. Maksymiliana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Janusza Ryguły z okazji 60-tych urodzin

 

CZWARTEK 27.06.2019 św. Cyryla Aleksanryjskiego, bpa i dK

17.00 Za ++ rodziców Anielę i Jana Porwolik, dziadków: Wiktorię i Wiktora Porwolik, córkę Gertrudę, zięcia Stanisława i Józefa oraz Gertrudę i Pawła Ćmiel, córkę Stefanię, zm. z rodzin: Muras i Dyrda

 

PIĄTEK 28.06.2019 Uroczystość NSPJ

7.00 W intencji Czcicieli NSPJ

 

SOBOTA 29.06.2019 Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła

17.00 Za ++ Bolesława i Władysławę Mazurkiewicz, syna Henryka, Ryszarda Łapot, Aleksandrę i Juliana Wnuk, Annę Prasoł z 2 mężami i dziadków

 

NIEDZIELA 30.06.2019 XIII niedziela zwykła

8.00 Za ++ Cecylię i Stefana Furgoł

10.30 Za ++ męża Władysława Sośniak, 3 jego braci, braci Józefa i Bogdana Galata, Kazimierę i Renatę Galata, szwagra Jana Niziałek, rodziców z obu stron

15.30 Za ++ męża Jerzego Kowalskiego, teściów Rozalię i Oskara Kowalski, szwagrów Bernarda, Jana, Franciszka, zm. z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK 01.07.2019

7.00 Za ++ rodziców Michalinę i Franciszka Błasiak, dziadków z obu stron

WTOREK 02.07.2019
7
.00 Za ++ żonę Gertrudę Sykulski w 4 rocz. śm. oraz zm. z rodzin : Sykulski i Porwolik

ŚRODA 03.07.2019 Św. Tomasza Apostoła, święto

7.00 Za ++ Henryka Parchańskiego, rodziców Szczepana i Bertę, Jana i Marię Porwolik, brata Emila

CZWARTEK 04.07.2019 św. Elżbiety Portugalskiej, I czwartek miesiąca

7.00 O nowe powołania oraz w int. Emerytów i Rencistów

PIĄTEK 05.07.2019 św. Marii Goretti, dz. i męcz.

7.00 W int. Czcicieli NSPJ

SOBOTA 06.07.2019Wsp. bł. Teresy Ledóchowskiej, dz.

8.00 W int. Czcicieli MB i Róż Różańcowych

15.30 Do Opatrzności Bożej, św. Maksymiliana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Małgorzaty Kwaśniewskiej z okazji 70-tych urodzin oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny

17.00 Za + męża Rafała Blacha

 

NIEDZIELA 07.07.2019 XIV niedziela zwykła

8.00 Za + męża i ojca Dariusza Kret w 1 rocznicę śmierci

10.30 Do Opatrzności Bożej, św. Maksymiliana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, siły, błogosławieństwo Boże i opiekę św. Rodziny dla Blanki i Leona Szostok z okazji 30-tej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego

15.30 Za ++ Karola i Gertrudę Skrzypczyk i zm. dziadków

 

 

PONIEDZIAŁEK 08.07.2019 Wsp. św. Jana z Dukli, prezb.

7.00 Za + matkę Helenę Szmajduch

WTOREK 09.07.2019
7
.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

ŚRODA 10.07.2019

7.00 Za + Krystynę Gryman we wspomnienie przypadających urodzin

CZWARTEK 11.07.2019 Święto św. Benedykta, opata

7.00 Za ++ rodziców Wiktorię i Wincentego Bańczyk, Rozalię i Oskara Kowalski, ich synów Bernarda, Jana, Jerzego, chrześniaka Andrzeja i zm. z rodzin: Bańczyk, Kowalski

PIĄTEK 12.07.2019 Wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.

7.00 Za ++ rodziców Franciszka i Zofię Szwanda, syna Franciszka, córkę Magdalenę, zięcia Joachima, wnuków Andrzeja i Damiana

15.30 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za dar życia i wszystkie otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę MB, przez wstawiennictwo św. Maksymiliana w int. Stefanii Porwolik z okazji 75-tej rocznicy urodzin oraz w int. dzieci i całej rodziny

SOBOTA 13.07.2019 Wsp. św. pustelników Andrzeja Świerarda i Benedykta

17.00 Chrzty i Roczki

19.30 Nabożeństwo Fatimskie

 

NIEDZIELA 14.07.2019 XV niedziela zwykła

8.00 Za ++ ojców Józefa Malcher, Jana Myszor i zm. dziadków

10.30 Za ++ Ernesta Parchańskiego, jego rodziców i teściów

12.00 Ślub rzymski: Katarzyna Słupik – Patryk Danielczyk

15.30 Za ++ rodziców Annę i Franciszka Kołodziej, Agnieszkę i Henryka Rduch, chrzestnych Marię i Konrada Wus, dziadków z obu stron

 

 

 

PONIEDZIAŁEK 15.07.2019 Wsp. św. Bonawentury, bpa i dK

7.00 Za ++ Katarzynę Brandys, 2 mężów, 2 synów, 2 wnuków i zm. z rodziny

WTOREK 16.07.2019 Wsp. NMP z Góry Karmel
7
.00 Do Jezusa Miłosiernego przez wstawiennictwo MB. Szkaplerznej o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin: Gryman, Bieg i Mrowiec

ŚRODA 17.07.2019

7.00 Za ++ rodziców Władysławę i Jana Sośniak, teściów Bronisławę i Michał oraz męża Kazimierza

CZWARTEK 18.07.2019 Św. Szymona z Lipnicy, prezb.

7.00 Za ++ żonę, matkę Annę Płonka we wspomnienie urodzin, zięcia Krzysztofa, synową Józefę i syna Kazimierza oraz zm. z rodziny

PIĄTEK 19.07.2019

7.00 Za ++ męża Ernesta Porwolik, rodziców Pawła i Gertrudę Porwolik

SOBOTA 20.07.2019 Wsp. bł. Czesława, prezb.

15.30 Do Opatrzności Bożej, św. Maksymiliana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej oraz dary Ducha św. na drogę w dorosłe życie dla Wiktorii Porębskiej z okazji 18-tych urodzin

17.00 Za ++ męża Zygmunta Sładek, rodziców Franciszka i Anielę Ćmiel, Roberta Sładek, brata Jerzego i Irenę Ćmiel i zm. z rodziny

( po Mszy błogosławieństwo rocznego dziecka Matyldę Mazur )

 

NIEDZIELA 21.07.2019 XVI niedziela zwykła

8.00 Za ++ męża Mariana Kolańskiego w 2 rocz. śm., rodziców z obu stron

10.30 Za ++ rodziców Teresę i Zygmunta Gruszczyk, ojca Leona Porwolik, dziadków Ruszczyk, Penczyk, Porwolik, Kowalski, kuzynkę Beatę Hajduk, chrzestnych Klarę i Kazimierza oraz dusze w czyśćcu cierpiące

15.30 Za ++ matkę Janinę Geodecką, męża Władysława

 

 

 

PONIEDZIAŁEK 22.07.2019 Święto św. Marii Magdaleny

7.00 Za ++ ojca Alfreda Targiel, matkę Gertrudę Sykulski oraz szwagra Stanisława Kowalskiego, chrzestnego Pawła Nowrot i jego żonę Bertę

WTOREK 23.07.2019 Święto św. Brygidy, zak.
7
.00 Intencja wolna

ŚRODA 24.07.2019 Wsp. św. Kingi, dz.

7.00 Intencja wolna

CZWARTEK 25.07.2019 Wsp. św. Jakuba Apostoła

7.00 Intencja wolna

PIĄTEK 26.07.2019 Wsp. św. Joachima i Anny, rodziców NMP

7.00 Intencja wolna

SOBOTA 27.07.2019

15.30 Do Opatrzności Bożej, św. Maksymiliana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej oraz dary Ducha św. na drogę w dorosłe życie dla Aleksandry Rożek z okazji 18-tych urodzin

16.00 Do Opatrzności Bożej, św. Maksymiliana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej oraz dary Ducha św. na drogę w dorosłe życie dla Anny Kolańskiej z okazji 18-tych urodzin

17.00 Za ++ Weronikę i Sylwestra Kowalski, męża Stanisława, szwagra Józefa i dziadków

 

NIEDZIELA 28.07.2019 XVII niedziela zwykła

8.00 Za ++ Martę i Józefa Gonsiorczyk, Jana Kumor, Gertrudę i Tomasza Szczypka, siostrę Jadwigę, braci Józefa i Stanisława, zm. z rodzin: Porwolik, Gonsiorczyk i Kumor

10.30 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Renaty Jarczyk z okazji 60-tej rocznicy urodzin oraz w int. całej rodziny

15.30 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo św. Maksymiliana, św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Anny Wieczorek z okazji 80-tych urodzin oraz w int. całej rodziny

 

 

PONIEDZIAŁEK 29.07.2019 Wsp. św. Marty

7.00 Intencja wolna

 

WTOREK 30.07.2019 Wsp. św. Piotra Chryzologa, bpa i dK
7
.00 Intencja wolna

 

ŚRODA 31.07.2019 Wsp. św. Ignacego z Loyoli, prezb.

7.00 Intencja wolna

 

CZWARTEK 01.08.2019 Wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dK

7.00 O nowe powołania oraz w int. Emerytów i Rencistów

12.00 Ślub rzymski: Małgorzata Czardybon – Rafał Kroemer

 

PIĄTEK 02.08.2019 I piątek miesiąca

7.00 W int. Czcicieli NSPJ

 

SOBOTA 03.08.2019 I sobota miesiąca

8.00 W int. Czcicieli MB i Róż Różańcowych

15.00 Chrzest: Karol Dariusz Pukocz

17.00 Za ++ męża Jerzego Dytko, rodziców Franciszka i Gertrudę, siostrę i 2 braci, teściów Stefanię i Ryszarda Bańczyk

 

 

 

NIEDZIELA 04.08.2019 XVIII niedziela zwykła

8.00 Za ++ męża Wacława Łaska w 21 rocz. śm., synową Teresę, zięcia Mariana Czembor i zm. z rodziny

10.30 Za ++ dziadków Marię i Pawła Adamczyk i zm. z pokrewieństwa

15.00 Nieszpory niedzielne

15.30 Za ++ rodziców Katarzynę i Wiktora Mandzel

 

PONIEDZIAŁEK 05.08.2019 Rocznica poświęcenia rzymskiej bazyliki NMP

7.00 Intencja wolna

 

WTOREK 06.08.2019 Święto Przemienienia Pańskiego
7
.00 Intencja wolna

 

ŚRODA 07.08.2019

7.00 Za Dusze w czyśćcu cierpiące

 

CZWARTEK 08.08.2019 Wsp. św. Dominika, prezb.

7.00 Za ++ męża Franciszka Kowalskiego w 4 rocz. śm., rodziców Wiktorię i Wincentego Bańczyk

13.00 Ślub rzymski: Maciej Kempa – Patrycja Dziadosz

 

PIĄTEK 09.08.2019 Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dz. i męcz.

7.00 Intencja wolna

 

 

SOBOTA 10.08.2019 Święto św. Wawrzyńca, dk i męcz.

17.00 Chrzty i roczki

 

NIEDZIELA 11.08.2019 XIX niedziela zwykła

7.00 Za ++ Lidię Hanusek – od rodziny Musiolik

9.00 Za ++ rodziców Pawła Loda z żonami Małgorzatą i Bronisławą

11.00 Suma Odpustowa – za Parafian

15.00 Nieszpory Odpustowe

 

 

PONIEDZIAŁEK 12.08.2019 Św. Joanny Franciszki de Chantal, zak.

7.00 Za ++ Parafian

WTOREK 13.08.2019
7
.00 Za ++ męża Leona Porwolik, jego rodzeństwo, rodziców Ludwika i Marię, dziadków Porwolik, Pisarek oraz dusze w czyśćcu cierpiące

19.30 Nabożeństwo Fatimskie

ŚRODA 14.08.2019 Wsp. Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. i męcz.

7.00 Za ++ ojca Franciszka Ćmiel, syna Marcina, dziadków z obu stron, Annę i Augustyna Ćmiel

CZWARTEK 15.08.2019 Uroczystość Wniebowzięcia NMP

8.00 Za ++ Rainholda Ćmiel, brata Romana, Romana i Gertrudę Szostok i dziadków z obu stron

10.30 Za + Stanisława Widuch w 1 rocz. śm.

14.00 Do Opatrzności Bożej, Matki Najświętszej i św. Maksymiliana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Doroty Targiel z okazji 80-tych urodzin oraz w int. całej rodziny

15.00 Nieszpory Maryjne

15.30 Za ++ ojca, męża i dziadka Henryka Balas w 10 rocz. śm., rodziców Alfreda i Anastazję Rudek, teściów Bertę i Ludwika Balas, brata Ernesta, bratową Annę oraz 3 szwagrów i szwagierkę i zm. z rodziny

PIĄTEK 16.08.2019 Św. Stefana Węgierskiego

7.00 Za ++ rodziców Marię i Ludwika Jaszczyk, 2 córki, 2 zięciów, 2 wnuków Elżbietę i Roberta Nowok, zm.z rodzin Grytner i zm. z pokrewieństwa

SOBOTA 17.08.2019 Wsp. św. Jacka, prezb.

17.00 Za ++ brata Eugeniusza Brandys w 1 rocz. śm., rodziców Annę i Bernarda Brandys, teściów Edytę i Herberta Hanke i zm. Patrycję Hanke

 

NIEDZIELA 18.08.2019 XX niedziela zwykła

8.00 Za ++ rodziców Zofię i Pawła Kret

10.30 Za + ojca Józefa Macugowskiego z ok.urodzin

15.00 Nieszpory niedzielne

15.30 Za ++ Józefa i Julię Słupik, syna Pawła, synowe Pelagię i Danutę, zm. z rodzin: Słupik - Bańczyk

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, siedziba: Orzesze - Gardawice, ul. Dojazdowa 32.