Intencje

NIEDZIELA 24.06.2018 Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

8.00 Za ++ męża Reinholda Ćmiel, syna Romana
10.30 Za + Jadwigę Bułat w 2 rocznice śmierci
15.00 Nieszpory niedzielne
15.30 Za ++ Janinę Geodecką w I rocz. śm., męża Władysława Geodeckiego

PONIEDZIAŁEK 25.06.2018

17.00 Za ++ ojców i dziadków Krzysztofa Pytel i Alfreda Malcher

WTOREK 26.06.2018 
7.00 Za ++ Cecylię i Stefana Furgoł, brata Roberta, szwagra Rudolfa, dziadków z obu stron, zm. z rodziny Furgoł, Porwolik
17.00 Za + Kazimierza Płonka
ŚRODA 27.06.2018 Wsp. św. Cyryla Aleksandryjskiego, bpa i dK
7.00 Za ++ rodziców Wandę i Ryszarda Schier i zm. z rodziny
CZWARTEK 28.06.2018 Wsp. św. Ireneusza, bpa i męcz.
17.00 Za ++ Anielę i Jana Porwolik, siostrę Stefanię, Wiktora i Wiktorię Porwolik, Gertrudę i Pawła Ćmiel i zm. z pokrewieństwa
PIĄTEK 29.06.2018 Ur. świętych Apostołów Piotra i Pawła
7.00  Za ++ Łucję Sitko z ok. 100 rocz. urodzin oraz zm. z rodzin Sitko i Szymura
17.00 Za ++ rodziców Annę i Franciszka Kołodziej, Agnieszkę i Henryka Rduch, chrzestnych Marię i Konrada Wuz i dziadków z obu stron
SOBOTA 30.06.2018 
16.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Bożę, opiekę Matki Najświętszej dla p. Stanisława Brandys z okazji 60-tych urodzin
17.00 Za ++ Annę Prasoł z 2 mężami, Władysławę i Bolesława Mazurkiewicz, syna Henryka, Ryszarda Łapot, Juliana, Aleksandrę Wnuk, Elżbietę i Andrzeja Janiczak, dziadków z obu stron
 
 
NIEDZIELA 01.07.2018  XIII niedziela zwykla

8.00 Za ++ rodziców Martę i Józefa Gonsiorczyk, Jana i Gertrudę Kumor, Tomasza Szczypka, 2 braci i siostrę oraz zm. z rodzin Porwolik, Gonsiorczyk, Kumor

10.30 Za ++ brata Czesława Krzyszczuk z żoną Barbarą, rodziców Jana i Bronisławę i bratową Annę
15.00 Nieszpory niedzielne
15.30 Za ++ Karola i Gertrudę Skrzypczyk, zm. z rodzin Kret i Skrzypczyk
 PONIEDZIAŁEK 02.07.2018

7.00 Za ++ rodziców Michalinę i Franciszka Błasiak, dziadków z obu stron, zm. krewnych i zm. z rodzin Błasiak, Kasprowski

WTOREK 03.07.2018 Świeto św. Tomasza, Apostoła
7.00 Za ++ Jana i Marię Porwolik, brata Emila, Henryka Parchańskiego, zm. z rodziny Porwolik i Kret
ŚRODA 04.07.2018 
7.00 Za ++ Józefa Witek, Bertę Spendel, zm. z rodziny Witek, Porwolik, Annę, Stanisława i Henryka Biber, Marię Zielonka, zm. z rodziny Biber, Zielonka 
CZWARTEK 05.07.2018 Wsp. św. Marii Goretti, dz. i męcz. - I czwartek miesiąca
7.00 W int. kapłanów i o nowe powołania oraz w int. emerytów i rencistów naszej parafii
17.00 Za ++ męża, ojca i dziadka Jerzego Kowalskiego w 25 rocz. śm., jego rodziców Rozalię i Oskara Kowalskich, wnuka Andrzeja, synów Bernarda, Jana, Franciszka, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
PIĄTEK 06.07.2018 Wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.  - I piatek miesiąca
7.00  W int Czcicieli NSPJ
17.00 W int. rocznego dziecka Stanisława Roj, jego rodziców i chrzestnych
SOBOTA 07.07.2018 
8.00 W int. Czcicieli MB i Róż Różańcowych
13.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Kornelii i Jana Sczekała z okazji 40-tej rocznicy ślubu
17.00 Za ++ rodziców Franciszka i Zofię Szwanda, syna Franciszka, córkę Magdalenę, zięcia Joachima, wnuka Andrzeja
 
 
NIEDZIELA 08.07.2018  XIV niedziela zwykla

8.00 Za + żonę Krystynę Gryman

10.30 Za ++ Henryka Mazurkiewicz, brata Jerzego, szwagra Bronisława, zm. rodziców, teściów i zm. z pokrewieństwa
15.00 Nieszpory niedzielne
15.30 1). Za + Michała Szostok w I rocz. śm.
          2). Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Katarzyny i Dominika Stencel z ok. 10-tej rocznicy ślubu
PONIEDZIAŁEK 09.07.2018

7.00 Za ++ Maksymiliana Bańczyk, syna Piotra, rodziców z obu stron, rodzeństwo, Jerzego Buchta, zm. z rodzin Bańczyk, Sojka i Buchta

WTOREK 10.07.2018 
7.00 Za ++ Józefa Galata, jego rodziców Zofię i Władysława Galata, brata Bogdana z żoną Kazimierą, 2 szwagrów: Jana i Władysława, Annę i Franciszka Pajak, 3 synów i 3 zięciów, zm. z rodzin Galata, Pająk, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące
ŚRODA 11.07.2018 Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
7.00 Za ++matkę Helenę, męża Franciszka, brata Jerzego Szmajduch, dziadków z obu stron, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
CZWARTEK 12.07.2018 Wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.
9.00  Wolna intencja
PIĄTEK 13.07.2018 Wsp. św. pustelników Andrzeja Świerarda i Benedykta 
7.00  Za ++ żonę Teresę Sobczyk, zm. rodziców Helenę i Augustyna Sobczyk, Różę i Gerarda Jarek, Marię i Władysława Hudomięt, Augustyna i Dariusza Hudomiet, ks. Henryka Bednarczyka, ks. Henryka Stegmana i dusze w czyśćcu cierpiące
19.30 Nabożeństwo Fatimskie (Msza św., różaniec i procesja)
SOBOTA 14.07.2018 
17.00 Roczki: Franciszek Ciszewski i Marta Hoś ich rodziców i chrzestnych
 
 
NIEDZIELA 15.07.2018  XV niedziela zwykla

8.00 Za + Mariana Kolańskiego w I rocz. śm.

10.30 Za ++ rodziców Teresę i Zygmunta Gruszczyk, ojca Leona Porwolik, dziadków Gruszczyk, Pęczek, Kowalski, Porwolik, kuzynkę Beatę Hajduk, chrzestnych Klarę Kołodziejczyk, Kazimierza Porwolik, zm. z pokrewieństwa
15.00 Nieszpory niedzielne
15.30 Za ++ męża Franciszka Kowalskiego, jego rodziców Rozalię i Oskara, braci Jerzego, Bernarda, Jana, chrześniaka Andrzeja, rodziców Wiktorię i Wincentego Bańczyk, zm. z pokrewieństwa Bańczyk i Kowalski i dusze w czyśćću cierpiące
PONIEDZIAŁEK 16.07.2018 Wsp. NMP z Góry Karmel

7.00 Za ++ z rodzin: Gryman, Bieg, Mrowiec

WTOREK 17.07.2018 
7.00 Za ++ Antoniego Porwolik, zm. z pokrewieństwa
ŚRODA 18.07.2018 Wsp. św. Szymona z Lipnicy, prezb.
7.00 Za ++ Ernesta Parchańskiego, jego rodziców i teściów, zm. z rodzin Parchański, Morawiec, Gorzawski
CZWARTEK 19.07.2018 
9.00 Za ++ Katarzynę Brandys, 2 mężów, 2 wnuków i zm. z rodziny
PIĄTEK 20.07.2018 Wsp. bł. Czesława, prezb.
7.00  Za ++ Helenę i Edwarda Warzecha, Annę i Wincentego Blacha, Cecylię i Ludwika Onderka, zm. z rodzin: Warzecha, Blacha, Onderka, Tomala, Porwolik i dusze opuszczone
SOBOTA 21.07.2018 
17.00 Za ++ rodziców Franciszka i Anielę Ćmiel, ojca Roberta Sładek, brata Jerzego, bratową Irenę i zm. z pokrewieństwa
 
 
NIEDZIELA  22.07.2018 XVI niedziela zwykła

8.00 Za ++  żonę i matkę Annę Płonka we wspomnienie urodzin oraz jej rodziców Annę i Jana Maratek, teściów Marię i Antoniego Płonka

10.30 Za ++ Mariana Wolny w 18 rocz. śm., żonę Klarę, syna Lucjana i synową Marię
15.00 Nieszpory niedzielne
15.30 Za ++ Weronikę i Sylwestra Kowalskich, męża Stanisława, szwagra Józefa, dziadków z obu stron, zm. z pokrewieństwa
PONIEDZIAŁEK 23.07.2018 Święto św. Brygidy, zak., patronki Europy

7.00 Za ++ męża Ernesta Porwolik, jego rodziców Pawła i Gertrudę Porwolik, teściów Franciszka i Martę Dziubany oraz zm. z pokrewieństwa

WTOREK 24.07.2018 Wsp. św. Kingi, dz.
7.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem z odebrane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Katarzyny i Szymona z ok. 5-tej rocznicy ślubu
ŚRODA 25.07.2018 Święto św. Jakuba, Apostoła
7.00 Intencja wolna
CZWARTEK 26.07.2018 Wsp. świętych Joachima i Anny, rodziców NMP
9.00 Za ++ Ryszarda Stępień, jego rodziców Andrzeja i Annę Stępień, Gertrudę i Stanisława Hudomięt, szwagra Jerzego Liszka oraz zm. z pokrewieństwa
PIĄTEK 27.07.2018 
7.00  Za ++ Jerzego Szmajduch - od rodziny Bagdanów i Piotra i Andrzeja Małysy i rodziców Teresy i Jerzego Pasierbek
12.00 Ślub rzymski: Ewelina i Mateusz Gutwińscy
SOBOTA 28.07.2018 Wsp. św. Charbela, prezb.
12.00 Do opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę matki Najświętszej dla Magdaleny i Bogdana Gorzawski z okazji 40-tej rocznicy ślubu
14.00 Do MB. Nieustającej Pomocy i św. maksymiliana Marii kolbego z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, z prośba o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Janiny i Stanisława Maciaszek z okazji 50-tej rocznicy ślubu
17.00 Za ++ męża Jerzego Dytko, jego rodziców Gertrudę i Franciszka, rodzeństwo, teścia Ryszarda Bańczyk
 
 
NIEDZIELA 29.07.2018  XVII niedziela zwykla

8.00 Za ++ Wacława Łaska w 20 rocz. śm., synową Teresę, zięcia Mariana Czembor, jego rodziców i teściów, zm. z rodzin Łaska i Liszka

10.30 Za ++ rodziców Wiktora i Katarzynę Mandzel, 2 siostry Hildegardę i Krystynę, 2 szwgrów Henryka i Edwarda, porkewieństwo Mandzel, Kempa, Czardybon
13.00 Ślub rzymski: Galata Wioleta - Groborz Mateusz
15.00 Nieszpory niedzielne
15.30 Za ++ rodziców Amalię i Teodora Goralczyk, teściów Annę i Jana Schmidt, męża OSkara i zięcia Stanisława Styczyńskiego
PONIEDZIAŁEK 30.07.201

7.00 Intencja wolna

WTOREK 31.07.2018 Wsp. św. Ignacego Z Loyoli
7.00 Za + Jolantę Spilok we wspomnienie urodzin
ŚRODA 01.08.2018 Wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dK
7.00  Intencja wolna
CZWARTEK 02.08.2018 I czwartek miesiąca
7.00 W intencji kapłanów i o nowe powołania oraz w int, emerytów i rencistów naszej parafii
17.00 Za ++ ojca Józefa Macugowskiego, zm. dziadków z obu stron i zm. z pokrewieństwa
PIĄTEK 03.08.2018 I piątek miesiąca
7.00 W intencji Czcicieli NSPJ
17.00 Za ++ Marię i Augustyna Ćmiel, bratową Magdalenę
SOBOTA 04.08.2018 Wsp. św. Jana Marii Vianneya, prezb. -I sobota miesiąca
8.00 W int. Czcicieli MB oraz Róż Różańcowych
12.00 Ślub rzymski: Wita-Gruszka
17.00 Za ++ Natalię Hoszek w I rocz. śm., męża Zygmunta, wnuczkę Karolinę i wnuka Marcina
 
 
NIEDZIELA 05.08.2018  XVIII niedziela zwykla

8.00 Za ++ rodziców Stefanię i Henryka Czylok, siostrę Halinę Gałaszek, jej męża Mariana, siostrzeńców Arkadiusza i Damiana oraz zm. z rodzin: Czylok i Król

10.30 Za ++ ojców: Józefa Malcher, Jana Myszor, zm. dziadków
15.00 Nieszpory niedzielne
15.30 Za ++ Marię i Pawła Adamczyk, wnuka Henryka Fuchs, zm. z rodzin: Szostok, Słupik i Cimała
PONIEDZIAŁEK 06.08.2018 Święto Przemienienia Pańskiego

7.00 Intencja wolna

WTOREK 07.08.2018 
7.00 Za +męża Franciszka Kowalski w 3 rocz. śm.
ŚRODA 08.08.2018 Wsp. św. Dominika, prezb.
7.00 Za ++ syna Marcina Ćmiel, ojca Franciszka, dziadków z obu stron, Annę i Augustyna Ćmiel
CZWARTEK 09.08.2018 Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dz. i męcz., patronki Europy 
9.00 Intencja wolna
PIĄTEK 10.08.2018 Święto św. Wawrzyńca, diak. i męcz. 
7.00  Za ++ rodziców Stefana i Cecylię Furgoł, Pawła Loda z żonami, Małgorzatę i Bronisława Loda, brata Stefana z żoną Godwiną, szwagra Jerzego, dziadków z obu stron oraz zm. z rodzin: Porwolik, Loda, Przełożny
SOBOTA 11.08.2018 Wsp. św. Klary, dz.
17.00 Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej dla Wojciecha i Pauliny Szostok z okazji 5-tej rocz. ślubu
 
 
NIEDZIELA 12.08.2018  XIX niedziela zwykla - ODPUST PARAFIALNY KU CZCI ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO

7.00 Intencja wolna

9.00 Za ++ męża Leona Porwolik w 20 rocz. śm., jego rodziców Ludwika i Marię, rodzeństwo, dziadków Porwolik, Pisarek, dr marię Kwiatkowską i dusze w czyśćcu cierpiące
11.00 Suma odpustowa w intencji parafian
15.00 Nieszpory odpustowe
PONIEDZIAŁEK 13.08.2018

7.00 Za + syna Andrzeja Kowalskiego

17.00 Za zmarłych Parafian

WTOREK 14.08.2018 Wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. i męcz.

7.00 Za ++ rodziców Pawła i Stefanię Bańczyk w 8 rocz. śm., dziadków z obu stron i zm. z pokrewieństwa
ŚRODA 15.08.2018 Uroczystość Wniebowzięcia NMP
8.00 Za ++ rojca Reinholda Ćmiel, Romana i gertrudę Szostok i dziadków z obu stron
10.30 Za ++ Antoniego Kowalski, rodziców Franciszka i Waleskę Kowalski, Klemensa i Gertrudę Plewnia, zm. z rodzin: Kowalski - Plewnia
15.00 Nieszpory Maryjne
15.30 Do MB. i św. Maksymiliana Marii Kolbego z okazji 5-tej rocznicy ślubu Moniki i Dawida Kołodziej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieńswo Boże, zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego życia oraz w int rodziców i rodzeństwa
CZWARTEK 16.08.2018 Wsp. św. Stefana Węgierskiego, króla
9.00 Za ++ rodziców Marię i Ludwika Jaszczyk, 2 córki, 2 zięciów, 2 wnuków oraz zm. z pokrewieństwa
PIĄTEK 17.08.2018 Uroczystość św. Jacka, kapłana, głównego patrona archidiecezji i metropolii katowickiej
7.00  Za ++ Różę i Oskara Mandzel, Katarzynę i Henryka Pieter, Gertrudę Gorzawską
SOBOTA 18.08.2018 
17.00 Chrzty i roczki 
 
 
NIEDZIELA 19.08.2018  XX niedziela zwykla

8.00 Za ++ żonę Magdalenę Ćmiel, rodziców Józefa i Genowefę Stencel, Marię i Augustyna Ćmiel

10.30 Za ++ rodziców Marię i Pawła Suchoń, teściów Genowefę i Stanisława Kubiak, brata Stanisława, szwagra Jerzego, oraz dziadków z obu stron
15.00 Nieszpory niedzielne
15.30 Za ++ rodziców Bronisławę i Wilhelma Fydrych, teściów Józefa i Martę Gonsiorczyk, Pawła Loda, szwagra Czesława Skrzypczyk, dziadków z obu stron i zm. z pokrewieństwa
PONIEDZIAŁEK 20.08.2018 Wsp. św. bernarda, opata i dK

7.00 Intencja wolna

WTOREK 21.08.2018 Wsp. św. Piusa X, pap.
7.00 Za ++Alojzego Sznapka, rodziców Helenę i Wincentego Porwolik, siostrę Annę, teściów Helenę i Pawła Sznapka i zm. z pokrewieństwa
ŚRODA 22.08.2018 Wsp. NMP, Królowej
7.00 Intencja wolna
CZWARTEK 23.08.2018 Wsp. św. Róży z Limy
9.00 Intencja wolna
PIĄTEK 24.08.2018 Święto św. Bartłomieja, Apostoła
7.00 Intencja wolna
SOBOTA 25.08.2018 
17.00 Za ++ Józefa i Julię Słupik, syna Pawła, synowe Pelagię i Danutę, zm. z rodzin: Słupik, Bańczyk
 
 
NIEDZIELA 26.08.2018 Uroczystość NMP Częstochowskiej  

8.00 Za ++ Wacława Łuska we wspomnienie urodzin, synową Teresę, zięcia Mariana Czembor, zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30 Za ++ rodziców Magdalenę i Henryka Bonczyk, dziadków Annę i Ludwika Bończyk, Józefa i Genowefę Stencel, Marię i Augustyna Ćmiel
14.30 DOŻYNKI
15.30 Za ++ dziadków Lidię i Rudolfa Haraszczak, syna Janusza, synową Helenę oraz Łucję i Wilhelma Porwolik 
PONIEDZIAŁEK 27.08.2018 Wsp. św. Moniki

7.00 Intencja wolna

WTOREK 28.08.2018 Wsp. św. Augustyna, bpa i dK
7.00 Intencja wolna
ŚRODA 29.08.2018 Wsp. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
7.00 Za ++ męża Alfreda Targiel, rodziców Józefa i Wiktorię Targiel, Bernarda i Annę Brandys, szwagierkę Gertrudę Szostok, jej męża Romana, szwagra Czesława Szmajduch, dziadków z obu stron i zm. z rodziny
CZWARTEK 30.08.2018 
9.00 Za ++ Wiktora i Radzisławę Kempa, Józefa i Martę Juranek, ich synów Sylwestra i Stefana, Józefa Siełka i zm. z rodziny
PIĄTEK 31.08.2018 
7.00  Za ++ rodziców Adelajdę i Wilhelma Wybraniec, siostrę Marię Wybraniec, Kunegundę i Roberta Bańczyk, dziadków z obu stron, zm. z pokrewieństwa
SOBOTA 01.09.2018 Wsp. bł. Bronisławy, dz. - I sobota miesiąca
8.00 W int. Czcicieli MB i Róż Różańcowych
17.00 Za ++ Emila Porwolik, rodziców Jana i marię Porwolik, Stefana i Michalinę Borówka, 3 braci, szwagra Henryka
 
 
NIEDZIELA 02.09.2018  XXII niedziela zwykla

8.00 Za ++Ryszarda Łapot, Bolesława i Władysławę Mazurkiewicz, syna Henryka, Aleksandrę i Juliana Wnuk, Jana i Wiktorię Łapot oraz dziadków

10.30 Za ++ męża i ojca Norberta Fojcik, rodziców Józefa i Annę, Agnieszkę i Jana Onderka i zm. z rodziny
13.00 Ślub rzymski: Sandra Spendel - Damian Musiał
15.00 Nieszpory niedzielne
15.30 Za ++ męża Edwarda Kwaśniewskiego w 4 rocz. śm., jego rodziców Janinę i Aleksandra, teściów Dorotę i Jana oraz zm. z rodzin: Kwaśniewski i Wolny

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, siedziba: Orzesze - Gardawice, ul. Dojazdowa 32.