Ogłoszenia

  

 

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2019

 

 

 

-Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 2 ( Stefania Parchańska ), w przyszłą niedzielę Róża nr 3 ( Edyta Kowalska )

- Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ, a w przyszłą niedzielę kolekta na WŚSD.

- Dziś wyjazd do Oświęcimia na operę-musical „Zapomniani chłopcy” o godz. 12.30 sprzed kościoła.

 

 

 

- Trwa zbiórka okularów Fundacji „Okuliści dla Afryki” pt. „Cała Polska zbiera okulary dla Afryki”. Zapraszamy do włączenia się w akcję. Zebrane okulary można składać do skrzynki z tyłu kościoła. Szczegóły na stronie www.okuliscidlaafryki.pl. Akcja trwa do 30 września br

 

- Dziękuję Wszystkim, którzy ostatnio pracowali przy kościele i probostwie. Dalszy ciąg prac w czwartek o godz. 15.00. Zapraszam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego i spokojnego nowego tygodnia

 

www. parafia-gardawice.pl

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, siedziba: Orzesze - Gardawice, ul. Dojazdowa 32.