Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2019

-Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 2 ( Stefania Parchańska ), w przyszłą niedzielę Róża nr 3 ( Edyta Kowalska )

- Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ, a w przyszłą niedzielę kolekta na WŚSD.

- Dziś wyjazd do Oświęcimia na operę-musical „Zapomniani chłopcy” o godz. 12.30 sprzed kościoła.

- Trwa zbiórka okularów Fundacji „Okuliści dla Afryki” pt. „Cała Polska zbiera okulary dla Afryki”. Zapraszamy do włączenia się w akcję. Zebrane okulary można składać do skrzynki z tyłu kościoła. Szczegóły na stronie www.okuliscidlaafryki.pl. Akcja trwa do 30 września br

- Dziękuję Wszystkim, którzy ostatnio pracowali przy kościele i probostwie. Dalszy ciąg prac w czwartek o godz. 15.00. Zapraszam.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego i spokojnego nowego tygodnia

www. parafia-gardawice.pl