Ogłoszenia

  

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 18.08.2019

 

 

Dziś – w związku z przekazaniem relikwii błogosławionych męczenników z Peru, o. Michała Tomaszka i o. Zbigniewa Strzałkowskiego - goszczą w naszej parafii o. Andrzej Prugar -ojciec duchowny seminarium Franciszkanów konwentualnych, brat Jan Hruszwowiec – promotor kultu męczenników i pani Joanna - wolontariuszka – serdecznie ich witamy.

 

- Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej: łączymy się w modlitwie z pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 13 ( Paulina Szostok ), w przyszłą niedzielę Róża nr 15 ( Krystian Ćmiel ).

- Dzisiejsza kolekta jest kolektą specjalną przeznaczoną na remont wieży, w przyszłą niedzielę na potrzeby archidiecezji. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

- W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 msza święta dziękczynna za tegoroczne zbiory. Serdecznie wszystkich zapraszam. ( w tym dniu nie będzie nieszporów ani Mszy św. popołudniowej ).

 

 

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego i spokojnego nowego tygodnia

 

www. parafia-gardawice.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, siedziba: Orzesze - Gardawice, ul. Dojazdowa 32.