Ogłoszenia duszpasterskie 14.10.2018

- Witamy w naszej parafii ks. Janusza Wilk, który wygłosi do nas słowo Boże i zbierze kolektę na domy rekolekcyjne naszej archidiecezji. Dziś również przed kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” - Bóg zapłać za Wasze ofiary. W przyszłą niedzielę kolekta na Misje.

- Dziś przed sumą różaniec prowadzi Róża nr 2 ( Stefania Parchańska ), a w przyszłą niedzielę Róża nr 3 ( Edyta Kowalska )

- Zapraszam na różaniec o godz.15.00

- Zapraszamy wiernych na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30, w soboty o 16.30 a w niedziele o 15.00.

- Jutro przypada nasza całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Wystawienie po Mszy św. porannej do wieczornej. Serdecznie zapraszam Wszystkich do adorowania Pana Jezusa.

- W czwartek o godz. 17.00 Msza św. szkolna-serdecznie zapraszam wszystkie dzieci.

- W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii księdza rekolekcjonistę –  Marcina Socha, który przygotuje nas duchowo do wizytacji Księdza Biskupa Marka Szkudło.

- Z racji tygodnia misyjnego zapraszam na spotkanie misyjne w środę po różańcu na probostwo. Zaś na niedzielę 21 października proszę chętnych do upieczenia ciasta a Wszystkich do zakupienia go w celu pomocy misjonarzom.

W ich imieniu już dziś Wszystkim dziękuję!

• W przyszłą niedzielę liczenie wiernych.

• Zapraszamy na archidiecezjalną pielgrzymkę chorych, niepełnosprawnych, ich rodzin oraz wszystkich chętnych do Lourdes. Szczegóły w gablotce

Plan Adoracji Najświętszego Sakramentu

dnia 15 października 2018

w Gardawichach