Ogłoszenia duszpasterskie 12.08.2018

- Dziś przed sumą różaniec prowadzi Róża nr 9 ( Gertruda Bem ), a w przyszłą niedzielę Róża nr 10 ( Róża Bieg ) .

- Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na parafię, w przyszłą niedzielę kolekta na opłaty bieżące.

- Zapraszam wszystkich  na uroczyste  nieszpory odpustowe o godz. 15.00

- Jutro w poniedziałek o godz. 17.00 msza święta za zmarłych parafian, a o godz. 19.30 nabożeństwo fatimskie na które wszystkich Czcicieli Matki Bożej zapraszam.

- W środę, tj. 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP zwanej świętem MB Zielnej. U nas msze św. jak w niedzielę. Po każdej mszy błogosławieństwo ziół i kwiatów.

- W piątek, tj. 17 sierpnia Uroczystość św. Jacka-głównego patrona archidiecezji i metropoli katowickiej.

-W przyszłą niedzielę pielgrzymka kobiet do MB Piekarskiej. Zapraszam wszystkie kobiety do uczestnictwa. Z naszej parafii wyjazd autokaru o godz. 7.00. Spowiedź św. w sobotę od 16.00

- W dzień naszego parafialnego odpustu wszystkim Parafianom i Gościom  składam najserdeczniejsze życzenia, by nasz patron-św. Maksymilian nas umacniał i prowadził na tej drodze, którą wyznaczył nam Bóg. Byśmy przez trudy i radości doszli tam gdzie on - do nieba.

- Dziękuję też wszystkim, którzy pracowali przy parafii i w kościele, byśmy mogli godnie tę uroczystość odpustową przeżywać. I wszystkim obecnym - Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławieństwa Bożego na czas wakacyjno-urlopowy.

www.parafia-gardawice.pl