Ogłoszenia

 

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 22.04.2019

 

- W niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 13 ( Paulina Szostok ) .

- Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ i Kul. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę kolekta na Caritas.

- II Niedziela Wielkanocna obchodzona jest jako święto Miłosierdzia Bożego i rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

- 25 kwietnia tj. czwartek będzie zbiórka elektrośmieci. Od wtorku 23 kwietnia można je składać przed zakrystią.

- 27 kwietnia w naszej parafii odbędzie się Archidiecezjalny Kongres Misyjny – zapraszam wszystkich parafian do uczestnictwa w Eucharystii o godz. 11.30 z udziałem ks. Biskupa Grzegorza.

  • Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie tych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Panom za zbudowanie Grobu Pańskiego, Szefowej kwiaciarni za przystrojenie Grobu i kościoła, Paniom: za uszycie, wypranie, wyprasowanie obrusów, wszystkim, którzy sprzątali kościół, w tym Strażakom, Panom Kościelnym, Służbie Liturgicznej Ołtarza, Organistom, naszemu Szafarzowi.

    Wszystkim za życzenia, prezenty, dobre słowo i uśmiech.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę zdrowych, spokojnych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

 

www. Parafia-gardawice.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, siedziba: Orzesze - Gardawice, ul. Dojazdowa 32.