Ogłoszenia duszpasterskie 15.04.2018

- Dziś przed sumą różaniec prowadzi Róża nr 9 ( Gertruda Bem ), a w przyszłą niedzielę Róża nr 10 (Róża Bieg ) .

- Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na spłacenie kolejnej raty za remont probostwa, w przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii.

- Popołudniu zapraszam na nieszpory niedzielne o godz. 15.00.

- Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcam wiernych do lektury Pisma Świętego.

- W tym tygodniu przypada III piatek miesiąca.  Po Mszy porannej odbędzie się nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

- Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza - Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Z tej okazji chcemy zorganizować  kiermasz ciast na pomoc dla Misjonarzy. Chętnych do upieczenia ciasta proszę o zgłoszenie się do zakrystii.

- Dziękuję przedstawicielom naszej parafii za udział w Kongresie Misyjnym w Rogowie nad Olzą.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławieństwa Bożego na najbliższy tydzień

www.parafia-gardawice.pl