Ogłoszenia

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 24.02.2019

 

- Dziś przed sumą różaniec prowadzi Róża nr 5 ( Jadwiga Dziuk ), a w przyszłą niedzielę Róża nr 6 ( Klara Schmidt ).

- Dzisiejsza kolekta przeznaczoną jest na spłacenie kolejnej raty za remont probostwa , w przyszłą niedzielę na potrzeby parafii . Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

- Zapraszam na nieszpory niedzielne - dziś o 15.00

- W czwartek zapraszam wszystkie dzieci na Mszę św. szkolną. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

- W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca.

- W piątek, 1 marca odwiedziny chorych i starszych parafian – od godz. 8.00, zaś o godz. 19.00 Msza św. młodzieżowa. Serdecznie zapraszam.

- W sobotę, 2 marca odbędzie się I Parafialny Bal Charytatywny. Początek o godz. 19.00 w sali OSP w Gardawicach.

- Dziękuję Panom za prace porządkowe na strychu w kościele i na probostwie

- Zapraszamy na pielgrzymkę chorych, niepełnosprawnych, ich rodziny oraz wszystkich chętnych do Lourdes. Szczegóły w gablotce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego przeżycia nowego tygodnia

 

 

 www.parafia-gardawice.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, siedziba: Orzesze - Gardawice, ul. Dojazdowa 32.