Ogłoszenia duszpasterskie 22.04.2019

- W niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 13 ( Paulina Szostok ) .

- Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ i Kul. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę kolekta na Caritas.

- II Niedziela Wielkanocna obchodzona jest jako święto Miłosierdzia Bożego i rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

- 25 kwietnia tj. czwartek będzie zbiórka elektrośmieci. Od wtorku 23 kwietnia można je składać przed zakrystią.

- 27 kwietnia w naszej parafii odbędzie się Archidiecezjalny Kongres Misyjny – zapraszam wszystkich parafian do uczestnictwa w Eucharystii o godz. 11.30 z udziałem ks. Biskupa Grzegorza.

• Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie tych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Panom za zbudowanie Grobu Pańskiego, Szefowej kwiaciarni za przystrojenie Grobu i kościoła, Paniom: za uszycie, wypranie, wyprasowanie obrusów, wszystkim, którzy sprzątali kościół, w tym Strażakom, Panom Kościelnym, Służbie Liturgicznej Ołtarza, Organistom, naszemu Szafarzowi.

Wszystkim za życzenia, prezenty, dobre słowo i uśmiech.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę zdrowych, spokojnych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

www. Parafia-gardawice.pl