Ogłoszenia duszpasterskie 24.06.2018

- Dziś przed sumą różaniec prowadzi Róża nr 3 ( Edyta Kowalska ), a w przyszłą niedzielę Róża nr 4 ( Stefania Czardybon)  .

- Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na budowę kościoła św. Wawrzyńca w Wodzisławiu Śl. - Wilchwach, w przyszłą niedzielę kolekta na WŚSD.

- Zapraszam na nieszpory niedzielne o godz. 15.00.

- Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szeczgólnie udział w niedzielnej Mszy św.

- W piątek kolekta na stolice Apostolską - Świętopietrze.

- W dniach 26 i 28 października odbędzie się w naszej parafii wizytacja kanoniczna połączona z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży w piątek 26.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławieństwa Bożego na czas wakacyjno-urlopowy.

www.parafia-gardawice.pl