Ogłoszenia duszpasterskie 18.08.2019

Dziś – w związku z przekazaniem relikwii błogosławionych męczenników z Peru, o. Michała Tomaszka i o. Zbigniewa Strzałkowskiego - goszczą w naszej parafii o. Andrzej Prugar -ojciec duchowny seminarium Franciszkanów konwentualnych, brat Jan Hruszwowiec – promotor kultu męczenników i pani Joanna - wolontariuszka – serdecznie ich witamy.

- Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej: łączymy się w modlitwie z pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 13 ( Paulina Szostok ), w przyszłą niedzielę Róża nr 15 ( Krystian Ćmiel ).

- Dzisiejsza kolekta jest kolektą specjalną przeznaczoną na remont wieży, w przyszłą niedzielę na potrzeby archidiecezji. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

- W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 msza święta dziękczynna za tegoroczne zbiory. Serdecznie wszystkich zapraszam. ( w tym dniu nie będzie nieszporów ani Mszy św. popołudniowej ).

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego i spokojnego nowego tygodnia

www. parafia-gardawice.pl