Ogłoszenia

 
 
 

Ogłoszenia duszpasterskie 24.06.2018

 

- Dziś przed sumą różaniec prowadzi Róża nr 3 ( Edyta Kowalska ), a w przyszłą niedzielę Róża nr 4 ( Stefania Czardybon)  .

- Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na budowę kościoła św. Wawrzyńca w Wodzisławiu Śl. - Wilchwach, w przyszłą niedzielę kolekta na WŚSD. 

- Zapraszam na nieszpory niedzielne o godz. 15.00.

- Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szeczgólnie udział w niedzielnej Mszy św. 

- W piątek kolekta na stolice Apostolską - Świętopietrze.

- W dniach 26 i 28 października odbędzie się w naszej parafii wizytacja kanoniczna połączona z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży w piątek 26.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławieństwa Bożego na czas wakacyjno-urlopowy.

 

 www.parafia-gardawice.pl

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, siedziba: Orzesze - Gardawice, ul. Dojazdowa 32.