Ogłoszenia duszpasterskie 24.02.2019

- Dziś przed sumą różaniec prowadzi Róża nr 5 ( Jadwiga Dziuk ), a w przyszłą niedzielę Róża nr 6 ( Klara Schmidt ).

- Dzisiejsza kolekta przeznaczoną jest na spłacenie kolejnej raty za remont probostwa , w przyszłą niedzielę na potrzeby parafii . Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

- Zapraszam na nieszpory niedzielne - dziś o 15.00

- W czwartek zapraszam wszystkie dzieci na Mszę św. szkolną. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

- W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca.

- W piątek, 1 marca odwiedziny chorych i starszych parafian – od godz. 8.00, zaś o godz. 19.00 Msza św. młodzieżowa. Serdecznie zapraszam.

- W sobotę, 2 marca odbędzie się I Parafialny Bal Charytatywny. Początek o godz. 19.00 w sali OSP w Gardawicach.

- Dziękuję Panom za prace porządkowe na strychu w kościele i na probostwie

- Zapraszamy na pielgrzymkę chorych, niepełnosprawnych, ich rodziny oraz wszystkich chętnych do Lourdes. Szczegóły w gablotce.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego przeżycia nowego tygodnia

www.parafia-gardawice.pl