Ogłoszenia duszpasterskie 16.06.2019

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 4 ( Stefania Czardybon ), w przyszłą niedzielę Róża nr 5 ( Jadwiga Dziuk )

- Dzisiejsza kolekta jest kolektą specjalną na remont wieży, w przyszłą niedzielę kolekta na zapłacenie nowych mikrofonów. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.

- Dziś obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy – kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej

- 20 czerwca, tj. czwartek przypada Uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Składamy publiczne świadectwo swej wiary i pobożności wobec Najświętszego Sakramentu w procesji teoforycznej. Po Mszy św. o godz. 9.00 pójdziemy ulicami Dojazdową i Damrota w stronę Mościsk.

I ołtarz – u państwa Kowalski ( ul. Dojazdowa, Różana, Krzywa, Górnicza, Rycerska, Zbożowa )

II ołtarz – u państwa Siwoń (ul. Wspólna, Uczniowska, Mleczna, Łąkowa )

III ołtarz – u państwa Gonsiorczyk ( ul. Damrota, Centralna, Katowicka, Myśliwska )

IV ołtarz – u państwa Wita ( ul. Wojska Polskiego, Tulipanów, Laurowa, Lawendowa, Kilińskiego, Oliwna, Gołębia )

- Zapraszam też na procesje z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła każdego dnia oktawy po Mszy św.

- Zapraszam chętnych do koszenia trawy przed Uroczystością - od poniedziałku do środy.

- W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca.

- W przyszłą niedzielę, tj. 23 czerwca z racji zbliżających się wakacji i związanych z tym wyjazdów będzie poświęcenie samochodów po każdej Mszy św. i specjalna modlitwa do św. Krzysztofa o szczęśliwe podróżowanie.

.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego i spokojnego nowego tygodnia