Ogłoszenia

 

 Ogłoszenia duszpasterskie 20.06.2021

 

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 4 ( Stefania Czardybon ), w przyszłą niedzielę Róża nr 5 ( Jadwiga Dziuk )

 

– Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną na modernizację wnętrza kościoła, zaś w przyszłą niedzielę na opłaty bieżące.  Za wszystkie ofiary i te na tacę i te wpłacane na konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.

 

- W przyszłą niedzielę – akcja św. Krzysztof -  1 grosz za 1 kilometr. Po Mszach św. święcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców. Szczegóły na plakacie w gablotce.

 


 Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego i spokojnego nowego tygodnia

 www. parafia-gardawice.pl

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, siedziba: Orzesze - Gardawice, ul. Dojazdowa 32.