Przypominam o obowiązku noszenia maseczek na nosie i ustach w kościele!

Ogłoszenia duszpasterskie 05.12.2021

- Przypominam o obowiązku noszenia w kościele maseczek na nosie i ustach.

- Prosimy dobrze zamykać drzwi.

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 12 ( Teresa Pietrzak ),

w przyszłą niedzielę Róża nr 13 ( Paulina Szostok )

- Kolekta dzisiejsza i w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na parafię, zaś dziś po Mszach św. zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.  Za wszystkie ofiary i te na tacę i te wpłacane na konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.

- W środę, 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – zapraszam Dzieci Maryi na mszę św. o godz. 17.00 a potem do salki na spotkanie. W tym dniu zostaną wręczone medaliki dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.

- Zapraszam wszystkich – dzieci, młodzież i dorosłych na Roraty, które są odprawiane  od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

- W zakrystii można nabywać świece wigilijne ( duże – 15 zł, małe – 8 zł ) a także opłatki ( duże – 0,50 zł, małe – 0,25 zł )

- Dziękuję Paniom i Panom za prace przy kościele.

- Serdecznie zapraszamy na kiermasz ozdób Bożonarodzeniowych, wykonanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 grudnia w naszym kościele po porannych Mszach świętych. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany do Stowarzyszenia Misyjnego Nazaret z Chorzowa,  z którym nasza szkoła od lat współpracuje, a stamtąd trafi do przedszkola i szkoły w Dimako w Kamerunie. Będzie można zakupić między innymi: stroiki, świeczniki, ozdoby do zawieszenia, świąteczne skrzaty, kartki i wiele innych ozdób.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę miłej niedzieil i błogosławionego tygodnia

www. parafia-gardawice.pl