Ogłoszenia duszpasterskie 20.06.2021

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 4 ( Stefania Czardybon ), w przyszłą niedzielę Róża nr 5 ( Jadwiga Dziuk )

– Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną na modernizację wnętrza kościoła, zaś w przyszłą niedzielę na opłaty bieżące.  Za wszystkie ofiary i te na tacę i te wpłacane na konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.

- W przyszłą niedzielę – akcja św. Krzysztof -  1 grosz za 1 kilometr. Po Mszach św. święcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców. Szczegóły na plakacie w gablotce.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego i spokojnego nowego tygodnia

www. parafia-gardawice.pl