Ogłoszenia

 

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie  15.05.2022

 

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 3 ( Magdalena Gorzawska ),w przyszłą niedzielę Róża nr 4 ( Stefania Czardybon )

 

- Kolekta dzisiejsza to kolekta specjalna na modernizację wnętrza kościoła przeznaczona, zaś w przyszłą niedzielę na potrzeby archidiecezji.  Za wszystkie ofiary i te na tacę i te wpłacane na konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.

 

- Zapraszam wiernych do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.

 

- 18 maja odbędzie się pielgrzymka dzieci Komunijnych do Sanktuarium MB Pokornej w Rudach Raciborskich.

 

- 29 maja odbędzie się Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców do Piekar Śląskich. Można się już zapisywać w zakrystii, żeby zamówić autokar.

 

- Również 29 maja na boisku odbędzie się Msza św. o godz. 15.00, majowe a potem festyn z zabawą. Proszę Panie by upiekły ciasto, chęć taką proszę zgłosić w zakrystii.

 

- 12 czerwca odbędą się w całej naszej archidiecezji wybory do parafialnych  rad duszpasterskich. Do 5 czerwca można zgłaszać kandydatów, wrzucając karteczkę z imieniem i nazwiskiem do skrzynki z tyłu kościoła.

 

- Za miesiąc, tj. 16 czerwca odbędzie się Boże Ciało. Planowana trasa przejścia procesji jest następująca: ul. Dojazdowa – ołtarz przy krzyżu, ul. Zbożowa – ołtarz przy kapliczce u państwa Ćmiel, ul. Katowicka – ołtarz przy kapliczce św. Jana Nepomucena ( o zrobienie ołtarza poproszę rodziców dzieci komunijnych ), ul. Uczniowska – ołtarz u państwa Kubickich. W budowanie ołtarzy proszę by włączyła się cała parafia. Bóg zapłać.

 

 

 

 Wszystkim Parafianom i Gościom życzę obfitości łask płynących od Zmartwychwstałego Chrystusa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 www. parafia-gardawice.pl

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, siedziba: Orzesze - Gardawice, ul. Dojazdowa 32.