Ogłoszenia

  

 

Ogłoszenia duszpasterskie 26.09.2021

 

- Przypominam o obowiązku noszenia maseczek na nosie i ustach w kościele

 

- Dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy z powodu wojen czy innych nieszczęść są zmuszeni do opuszczenia swojej ojczyzny.

 

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 2 ( Stefania Parchańska ), w przyszłą niedzielę Róża nr 3 ( Magdalena Gorzawska )

 

- Dziś również liczenie wiernych.

 

– Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na parafię, w przyszłą niedzielę na WŚSD. Za wszystkie ofiary i te na tacę i te wpłacane na konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.

 

- W piątek rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszam Wszystkich na nabożeństwa różańcowe. Różaniec jest streszczeniem Ewangelii, bo w całej swej prostocie umożliwia przeżycie największych tajemnic chrześcijaństwa. U nas różaniec w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek po Mszy św. wieczornej ok. 17.30, w środę po Mszy św. rannej, w sobotę o 16.30 i w niedzielę o 15.00.

 

- W tym tygodniu przypadają: I piątek i I sobota miesiąca.

 

- W piątek odwiedziny chorych i starszych Parafian od godz. 8.00

 

- W piątek zapraszam młodzież na Mszę św. o godz. 19.00, szczególnie tych, którzy chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania.

 

- Od 1 do 30 października można przynosić do naszej szkoły makulaturę, za którą szkoła otrzyma nagrodę. Kontener będzie wystawiony przy głównym wejściu.

 

- Dziekuję Panom za prace przy kościele i probostwie.

 

 

 

 

 Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego i spokojnego nowego tygodnia

 

 

 

 www. parafia-gardawice.pl

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, siedziba: Orzesze - Gardawice, ul. Dojazdowa 32.