Ogłoszenia duszpasterskie 26.09.2021

- Przypominam o obowiązku noszenia maseczek na nosie i ustach w kościele

- Dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy z powodu wojen czy innych nieszczęść są zmuszeni do opuszczenia swojej ojczyzny.

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 2 ( Stefania Parchańska ), w przyszłą niedzielę Róża nr 3 ( Magdalena Gorzawska )

- Dziś również liczenie wiernych.

– Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na parafię, w przyszłą niedzielę na WŚSD. Za wszystkie ofiary i te na tacę i te wpłacane na konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.

- W piątek rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszam Wszystkich na nabożeństwa różańcowe. Różaniec jest streszczeniem Ewangelii, bo w całej swej prostocie umożliwia przeżycie największych tajemnic chrześcijaństwa. U nas różaniec w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek po Mszy św. wieczornej ok. 17.30, w środę po Mszy św. rannej, w sobotę o 16.30 i w niedzielę o 15.00.

- W tym tygodniu przypadają: I piątek i I sobota miesiąca.

- W piątek odwiedziny chorych i starszych Parafian od godz. 8.00

- W piątek zapraszam młodzież na Mszę św. o godz. 19.00, szczególnie tych, którzy chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania.

- Od 1 do 30 października można przynosić do naszej szkoły makulaturę, za którą szkoła otrzyma nagrodę. Kontener będzie wystawiony przy głównym wejściu.

- Dziekuję Panom za prace przy kościele i probostwie.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego i spokojnego nowego tygodnia

www. parafia-gardawice.pl