Ogłoszenia duszpasterskie  25.09.2022

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 6 ( Klara Schmidt ), w przyszłą niedzielę Róża nr 7 ( Małgorzata Kowalska )

- Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest  na Wydział teologiczny UŚ, w przyszłą niedzielę na WSŚD. Za wszystkie ofiary i te na tacę i te wpłacane na konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.

- Dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy z powodu wojen czy innych nieszczęść są zmuszeni do opuszczenia swojej ojczyzny.

- W zakrystii do nabycia Kalendarz Parafialny na nowy 2023 rok w cenie 25 pln.

- W tym tygodniu rozpoczynamy październik. Zapraszam wszystkich na nabożeństwa różańcowe. Różaniec jest streszczeniem Ewangelii, bo w całej prostocie  formy umożliwia przeżycie największych tajemnic chrześcijaństwa.

- W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.

- Już dziś zapraszam młodzież na Mszę św. w I piątek miesiąca, tj. 07.10.2022 na godz. 19.00. Szczególnie zapraszam klasy VIII, przygotowujące się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszam również rodziców. Przypominam, że bierzmowanie w klasie VIII nie jest obowiązkowe.

- Zapraszamy chętne dzieci do Grupy Dzieci Maryi ( dziewczynki i chłopców ). Spotkanie organizacyjne 29 września po Mszy św. szkolnej w salce z Rodzicami.

- Zapraszamy chętnych chłopców do Grupy Ministrantów.  Spotkanie dla Ministrantów już służących i kandydatów wraz z Rodzicami w sobotę 1 października o godz. 9.00.

- Pielgrzymka Żywego Różańca odbędzie się w katedrze w sobotę 8 października. Rozpoczęcie o godzinie 10.30. Msza św. pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca będzie sprawowana o godz. 12.

- W przyszłym roku od 20 do 27 stycznia organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegóły i zapisy u ks. proboszcza.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę miłego Dnia Pańskiego i dobrego tygodnia!

www. parafia-gardawice.pl