Ogłoszenia duszpasterskie  15.05.2022

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 3 ( Magdalena Gorzawska ),w przyszłą niedzielę Róża nr 4 ( Stefania Czardybon )

- Kolekta dzisiejsza to kolekta specjalna na modernizację wnętrza kościoła przeznaczona, zaś w przyszłą niedzielę na potrzeby archidiecezji.  Za wszystkie ofiary i te na tacę i te wpłacane na konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.

- Zapraszam wiernych do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.

- 18 maja odbędzie się pielgrzymka dzieci Komunijnych do Sanktuarium MB Pokornej w Rudach Raciborskich.

- 29 maja odbędzie się Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców do Piekar Śląskich. Można się już zapisywać w zakrystii, żeby zamówić autokar.

- Również 29 maja na boisku odbędzie się Msza św. o godz. 15.00, majowe a potem festyn z zabawą. Proszę Panie by upiekły ciasto, chęć taką proszę zgłosić w zakrystii.

- 12 czerwca odbędą się w całej naszej archidiecezji wybory do parafialnych  rad duszpasterskich. Do 5 czerwca można zgłaszać kandydatów, wrzucając karteczkę z imieniem i nazwiskiem do skrzynki z tyłu kościoła.

- Za miesiąc, tj. 16 czerwca odbędzie się Boże Ciało. Planowana trasa przejścia procesji jest następująca: ul. Dojazdowa – ołtarz przy krzyżu, ul. Zbożowa – ołtarz przy kapliczce u państwa Ćmiel, ul. Katowicka – ołtarz przy kapliczce św. Jana Nepomucena ( o zrobienie ołtarza poproszę rodziców dzieci komunijnych ), ul. Uczniowska – ołtarz u państwa Kubickich. W budowanie ołtarzy proszę by włączyła się cała parafia. Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę obfitości łask płynących od Zmartwychwstałego Chrystusa.

www. parafia-gardawice.pl