Intencje

 NIEDZIELA 12.07.2020 XV niedziela zwykła

 

8.00 Za ++ rodziców Karola i Gertrudę Skrzypczyk i dziadków Kret i Skrzypczyk

 

10.30 Za ++rodziców Annę i Franciszka Pająk w 40-tą rocz. śm., 3 synów i 3 zieciów, męża Józefa i jego rodziców Władysława i Zofię Galata

 

15.00 Nieszpory niedzielne

 

15.30 Za ++ rodziców Zygmunta i Teresę Gruszczyk, ojca Leona Porwolik, dziadków Gruszczyk, Pęczek, Kowalski, Porwolik, kuzynkę Beatę Hajduk, chrzestnych Klarę i Kazimierza i dusze w czyśćcu cierpiące

 

PONIEDIZAŁEK 13.07.2020  Wsp.Świętych pustelników Andrzeja Świerarda i Benedykta

 

7.00 Za ++ Katarzynę Brandys, 2 mężów, 3 synów, synową Czesławę, zięcia Pawła, 2 wnuków, Anielę Rajman

 

19.30 Nabożeństwo Fatimskie

 

WTOREK 14.07. 2020 Wsp. św. Henryka

 

7.00 Za ++ rodziców Jana i Bronisławę Krzyszczuków, brata Czesława z żoną Barbarą, bratową Annę, kuzyna Jana z żoną Celiną

 

17.00 Za + Franciszka Sobczyk w 30-ty dzień po śmierci

 

ŚRODA 15.07.2020 Wsp. św Bonawentury, bpa i dK.

 

7.00 Za ++ rodziców Rozalię i Oskara Kowalskich, ich synów Franciszka, Bernarda, Jana, Jerzego, chrześniaka Andrzeja, rodziców Wiktorię i Wincentego Banczyk, siostrę Marię Pieczka

 

CZWARTEK 16.07.2020  Wsp. NMP z Góry Karmel

 

7.00 Do Jezusa Miłosiernego przez wstawiennictwo MB Szkaplerznej o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla rodzin: Gryman, Mrowiec i Bieg

 

PIĄTEK 17.07.2020

 

7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA 18.07.2020 Wsp. św. Szymona z Lipnicy, prez.

 

16.00 Roczek: Paulina Kania

 

17.00  Za ++ rodziców Teodora i Amalię Goralczyk

 

NIEDZIELA 19.07.2020 XVI Niedziela Zwykła

 

8.00 Za ++ męża Wacława Łaska w rocz. śmierci, jego rodziców i teściów, synową Teresę, zięcia Mariana Czembor i zm. z rodziny

 

10.30 Za ++ rodziców Janinę i Władysława Geodecki

 

15.00 Nieszpory niedzielne

 

15.30 Za ++ matkę Annę Płonka, brata Kazimierza, bratową Józefę, dziadków Annę i Jana Haratyk, Marię i Antoniego Płonka

( chrzest: Emilia Kręgowska i Emilia Sobczyk  )

 

 

NIEDZIELA 19.07.2020 XVI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ męża Wacława Łaska w rocz. śmierci, jego rodziców i teściów, synową Teresę, zięcia Mariana Czembor i zm. z rodziny

10.30 Za ++ rodziców Janinę i Władysława Geodecki

15.00 Nieszpory niedzielne

15.30 Za ++ matkę Annę Płonka, brata Kazimierza, bratową Józefę, dziadków Annę i Jana Haratyk, Marię i Antoniego Płonka

( chrzest: Emilia Kręgowska )

 

PONIEDIZAŁEK 20.07.2020  Wsp.bł. Czesława, prezb

 7.00 Za ++ Ernesta Porwolik, rodziców Pawła i Gertrudę Porwolik, Franciszka i Martę Dziubany oraz zm. z pokrewieństwa

 WTOREK 21.07. 2020 Wsp. św.Apolinarego, bpa i męcz.

7.00 Za + Józefa Czardybon we wspomnienie urodzin

ŚRODA 22.07.2020 Świeto św. Marii Magdaleny

7.00 Intencja wolna

CZWARTEK 23.07.2020 Święto św. Brygidy, patronki Europy

7.00 Intencja wolna

PIĄTEK 24.07.2020 Wsp. św. Kingi, dz.

7.00 W intencji Krzysztofa Drząszcz w dniu urodzin

SOBOTA 25.07.2020 Święto św. Jakuba i św. Krzysztofa

17.00  Za ++ męża Józefa Czardybon, rodziców Katarzynę i Wiktora Mandzel, 2 siostry, 2 szwagrów, pokrewieństwo Mandzel, Kempa i Czardybon

 

NIEDZIELA 26.07.2020 XVII niedziela zwykła

8.00 Za + męża Mariana Kolańskiego

10.30 Za ++rodziców Zofię i Roberta Bańczyk, zm. z pokrewieństwa

( chrzest: Malwina Joanna Radwan )

15.00 Nieszpory niedzielne

15.30 Za ++ Weronikę i Sylwestra Kowalski

 

 

 

NIEDZIELA 26.07.2020 XVII niedziela zwykła

8.00 Za + męża Mariana Kolańskiego

10.30 Za ++rodziców Zofię i Roberta Bańczyk, zm. z pokrewieństwa

( chrzest: Malwina Joanna Radwan )

15.00 Nieszpory niedzielne

15.30 Za ++ Weronikę i Sylwestra Kowalski

 

PONIEDIZAŁEK 27.07.2020  

7.00 Za ++ Ernesta Parchańskiego, jego rodziców i teściów, zm. z rodziny

17.00 Za + Erwina Gazda w 30-ty dzień po śmierci

WTOREK 28.07. 2020 Wsp. św. Szarbela Makhlufa, prezb

7.00 Za ++ dziadka Stefana Bańczyk z 2 żonami Agnieszką i Jadiwgą

17.00 Za + Huberta Kret w 30-ty dzień po smierci

ŚRODA 29.07.2020 Wsp. św. Marty

7.00 Intencja wolna

CZWARTEK 30.07.2020 Wsp. św. Piotra Chryzologa, bpa i dK

7.00 Za + Jana Dytko

PIĄTEK 31.07.2020 Wsp. św. Ignacego z Loyoli, prezb

7.00 Intencja wolna

SOBOTA 01.08.2020 Wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dK, I sobota miesiąca

8.00 W intencji Czcicieli MB i Róż Różańcowych

12.00 Ślub rzymski: Anna Czembor – Mateusz Kolaczek

17.00  Za ++ męża, ojca i dziadka Stefana Kempa we wspomnienie urodzin

 

NIEDZIELA 02.08.2020 XVIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ rodziców Romana i Gertrudę Szostok, Jana Larwa, dziadków z obu stron, chrześnicę Annę Nikiel, Alfreda Targiel, Marię Musioł, Henryka Marka i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30 Za ++ ojców Józefa Malcher, Jana Myszor i zm. dziadków

( chrzest: Antonina Burzawa )

15.00 Nieszpory niedzielne

15.30 Za ++ Marię i Pawła Adamczyk, Małgorzatę i Teofila Cimała, Huberta Bańczyk, Stanisława i Henryka Fuchs, zm. z rodziny

 

 

 

 

NIEDZIELA 02.08.2020 XVIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ rodziców Romana i Gertrudę Szostok, Jana Larwa, dziadków z obu stron, chrześnicę Annę Nikiel, Alfreda Targiel, Marię Musioł, Henryka Marka i dusze w czyśćcu cierpiące

10.30 Za ++ ojców Józefa Malcher, Jana Myszor i zm. dziadków

( chrzest: Antonina Burzawa )

15.00 Nieszpory niedzielne

15.30 Za ++ Marię i Pawła Adamczyk, Małgorzatę i Teofila Cimała, Huberta Bańczyk, Stanisława i Henryka Fuchs, zm. z rodziny

 

PONIEDIZAŁEK 03.08.2020  

7.00 Intencja wolna

WTOREK 04.08. 2020 Wsp. św. Jana Marii Vianeya, prezb

7.00 Intencja wolna

ŚRODA 05.08.2020

7.00 Za + męża Franciszka Kowalskiego w 5 rocz. śm.

CZWARTEK 06.08.2020 Święto Przemienienia Pańskiego

7.00 Za + Erwina Gazda – od Sąsiadów

PIĄTEK 07.08.2020 Wsp. św.Kajetana, prezb

7.00 Za ++ żonę Gertrudę Sykulski w 5 rocz. śm., oraz zm. rodziców Sykulski, Porwolik

12.00 Ślub rzymski: Karina Kowalska - Łukasz Piechoczek

SOBOTA 08.08.2020 Wsp. św. Dominika, prezb

17.00  Chrzty i roczki

 

NIEDZIELA 09.08.2020 Odpust Parafialny ku czci Św. Maksymiliana Marii Kolbego

7.00

9.00 Za ++rodziców Pawła i Małgorzatę Loda, Stefana i Cecylię Furgoł, Bronisławę Loda, Stefana i Godwine Loda, szwagra Jerzego, dziadków z obu stron oraz zm. z rodzin: Loda, Furgoł i Przełożny

11.00 Suma odpustowa

15.00 Nieszpory odpustowe

 

 

 

NIEDZIELA 09.08.2020 Odpust Parafialny ku czci Św. Maksymiliana Marii Kolbego

7.00

9.00 Za ++rodziców Pawła i Małgorzatę Loda, Stefana i Cecylię Furgoł, Bronisławę Loda, Stefana i Godwine Loda, szwagra Jerzego, dziadków z obu stron oraz zm. z rodzin: Loda, Furgoł i Przełożny

11.00 Suma odpustowa

15.00 Nieszpory odpustowe

 

PONIEDIZAŁEK 10.08.2020 Wsp. św. Wawrzyńca, diak. i męcz

7.00 Za ++ Parafian

WTOREK 11.08. 2020 Wsp. św. Klary, dz

7.00 Intencja wolna

ŚRODA 12.08.2020 Wsp. św. Joanny Franciszki de Chantal, zak

7.00 Za ++ rodziców Marię i Ludwika Jaszczyk, 2 córki, 2 zieciów, 2 wnuków, Elżbietę i Roberta Nowok, zm. z pokrewieństwa, księży proboszczów: Ludwika Pitasa, Henryka Bednarczyka, Henryka  Stegmana i dusze w czyśćcu cierpiące

CZWARTEK 13.08.2020

7.00 Za ++ męża Leona Porwolik, jego rodzeństwo, rodziców Marię i Ludwika, dziadków Porowlik, Pisarek, zm. z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące

19.30 Nabożeństwo Fatimskie

PIĄTEK 14.08.2020 Wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego, prez.. i męcz

7.00 Za ++ ojca Franciszka Ćmiel, syna Marcina, dziadków z obu stron, Augustyna i Annę Ćmiel

12.00 Ślub rzymski: Małgorzata Myrcik – Tomasz Tunk

17.00 W intencji Parafian

SOBOTA 15.08.2020 Uroczystość Wniebowzięcia NMP

8.00 Za ++ Rainholda Ćmiel w 10 rocz. śm., brata Romana, Romana i Gertrude Szostok, dziadków z obu stron

10.30 Za ++ ojców i dziadków Krzysztofa Pytel i Alfreda Malcher i zm. z pokrewieństwa

15.00 Nieszpory Maryjne

15.30 Do Opatrzności Bożej, Matki Najświetszej i św. Maksymilina z podziękowaniem za odebrane łaski z prosba o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB. dla Haliny Porwolik z okazji 70-tych urodzin oraz w intencji całej rodziny

 

NIEDZIELA 16.08.2020 XX  Niedziela Zwykła

8.00 Za + męża Mariana Kasprowskiego

10.30 Za + ojca Władysława Stojek

15.00 Nieszpory niedzielne

15.30 Do Opatrzności Bożej i Matki Najświętszej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Elfrydy Kopel z okazji 80-tych urodzin

 

 

 

NIEDZIELA 16.08.2020 XX  Niedziela Zwykła

8.00 Za + męża Mariana Kasprowskiego

10.30 Za + ojca Władysława Stojek

15.00 Nieszpory niedzielne

15.30 Do Opatrzności Bożej i Matki Najświętszej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Elfrydy Kopel z okazji 80-tych urodzin

 

PONIEDIZAŁEK 17.08.2020 Wsp. św.Jacka, prezb

7.00 Intencja wolna

WTOREK 18.08. 2020

7.00 Intencja wolna

ŚRODA 19.08.2020 Wsp. św. Jana Eudesa, prezb

7.00 Intencja wolna

CZWARTEK 20.08.2020 Wsp. św. Bernarda, opata i dK

7.00 Intencja wolna

PIĄTEK 21.08.2020 Wsp. św.Piusa X, pap

7.00 Intencja wolna

SOBOTA 22.08.2020 Wsp. NMP Królowej

17.00 Za ++ rodziców Anne i Bernarda Brandys, brata Eugeniusza, szwagrów Alfreda i Czesława, zm. dziadków z obu stron, zm. z rodzin: Kristof, Brandys, Muszer, Pyka i Słupik

 

NIEDZIELA 23.08.2020 XXI Niedziela Zwykła

8.00 Za + Wacława Łaska we wspomnienie urodzin, jego rodziców i teściów, synową Teresę, ziecia Mariana Czembor i dusze  opuszczone

10.30 Za + Zinaide Yevdokimov

14.30 Dożynki

 

 

 

NIEDZIELA 23.08.2020 XXI Niedziela Zwykła

8.00 Za + Wacława Łaska we wspomnienie urodzin, jego rodziców i teściów, synową Teresę, ziecia Mariana Czembor i dusze  opuszczone

10.30 Za + Zinaide Yevdokimov

14.30 Dożynki

 

PONIEDIZAŁEK 24.08.2020 Świeto św. Bartłomieja Apostoła

7.00 Intencja wolna

WTOREK 25.08. 2020 Wsp. św. Ludwika

7.00 W intencji dwóch rodzin Pająk – dziękczynno - błagalna

ŚRODA 26.08.2020 Uroczystość NMP Częstochowskiej

7.00 Za ++ Wiktora i Radosławe Kempa, Józefa i Martę Juranek, Sylwestra i Stefana Juranek, Józefa Biełka, Stefana Kempa, Marię Kurpas

CZWARTEK 27.08.2020 Wsp. św. Moniki

7.00 Intencja wolna

PIĄTEK 28.08.2020 Wsp. św. Augustyna, bpa i dK

7.00 Intencja wolna

SOBOTA 29.08.2020 Wsp. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

15.30 Do Opatrzności Bożej i Matki Najświętszej z podziękowaniem  za odebrane łaski z prośba o dalsze zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Mireli i Wojciecha Achtelik z okazji 15-tej rocznicy slubu

17.00 Za ++ matke i babcię Magdalenę Bończyk –Ćmiel w 13 rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA 30.08.2020 XXI  Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ rodziców Bronisławę i Wilhelma Fydrych

10.30 Do Opatrzności Bożej i Matki Najświętszej z podziękowaniem za odebrane łaski z prosbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę MB. dla Teresy Parchańskiej z okazji 80-tych urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

15.00 Nieszpory niedzielne

15.30 Za ++ Józefa i Julię Słupik, syna Pawła, synowe Pelagie i Danutę, zm. z rodzin: Słupik, Bańczyk

 

PONIEDZIAŁEK 31.08.2020

7.00 Za ++ rodziców Antoniego i Stefanię Kowalski

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, siedziba: Orzesze - Gardawice, ul. Dojazdowa 32.