Pogrzeby

Gospodarzem naszego cmentarza jest Firma Pogrzebowa - Dorota Foltys.

Tel. 32/22-13-254 lub 609-708-185, 500 -670 -730.

Ul. św. Wawrzyńca 39.

43-180 Orzesze.

www.pogrzeby-foltys.pl

Rok 2021

Marzec

+Józef Klepacki, lat 67, zam. ul. Katowickiej 50, pogrzeb we wtorek, 16 marca o godz. 10.00 w kosciele.

Kwiecień

+ Stefan Szczypka, lat 63, zam. ul. Katowickiej 84, pogrzeb w piatek 9 kwietnia o godz. 10.00 w kościele.

+ Halina Bańczyk, lat 67, zam. ul. Damrota 3, pogrzeb w trakcie załatwiania.

Sierpień