Ogłoszenia duszpasterskie  26.06.2022

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 9 ( Gertruda Bem ),  w przyszłą niedzielę Róża nr 10 ( Róża Bieg )

- Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Stolicę Apostolską, tzw. Świętopietrze, zaś w przyszłą niedzielę na WŚSD.  Za wszystkie ofiary i te na tacę i te wpłacane na konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.

- Dziś Akcja Św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr – zbiórka na środki transportu dla misjonarzy – Twoje podziękowanie za szczęśliwe podróże - błogosławieństwo samochodów po każdej Mszy św.

- W piątek odwiedziny chorych i starszych Parafian od godz. 8.00

- Bóg zapłać Panom za dalsze prace przy kościele.

- Na Stronie internetowej naszej parafii można zobaczyć zdjęcia naszego kościoła – na zakładce Galeria.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę obfitości łask Bożych na nowy tydzień

www. parafia-gardawice.pl