Ogłoszenia

 

 

 

- W niedzielę, 16.05 o godz. 11.30 możliwość przyjęcia Komunii św. dla tych, którzy uczestniczyli we Mszy św. poprzez środki masowego przekazu. Zapraszam.

 

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie 16.05.2021

 

 

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 16 ( Lidia Pająk ), w przyszłą niedzielę Róża nr17 ( Eugenia Kurasz )

 

– Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na modernizację wnętrza kościoła, zaś w przyszłą niedzielę kolekta na archidiecezję.  Za wszystkie ofiary i te na tacę i te wpłacane na konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.

 

- Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

 

- Na poniedziałek zapraszam Radę Parafialną na probostwo na godz. 18.30

 

- Dziękuję Paniom za plewienie obejścia kościoła i Panom za koszenie trawy.

 

 

 

 


 Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego i spokojnego nowego tygodnia

 www. parafia-gardawice.pl

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, siedziba: Orzesze - Gardawice, ul. Dojazdowa 32.