Ogłoszenia duszpasterskie  23.10.2022

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 10 ( Róża Bieg ), w przyszłą niedzielę Róża nr 11 ( Grzegorz Drozd )

- Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na misje, w przyszłą niedzielę na parafię. Za wszystkie ofiary i te na tacę i te wpłacane na konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.

-  Zapraszam wszystkich na nabożeństwa różańcowe ostatni tydzień. W poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek po Mszy św. ok. 17.30, w środę rano ok. 7.30 i w sobotę o 16.30.

- Z racji Tygodnia Misyjnego każdego dnia będziemy modlić się za poszczególne kontynenty: w poniedziałek za Afrykę – kolor zielony, we wtorek za Amerykę – kolor czerwony, w środę za Europę – kolor biały, w czwartek za Oceanię – kolor niebieski, w piątek za Azję – kolor żółty. Proszę by dzieci w miarę możliwości dopasowały kolor ubrania do koloru kontynentu. ( za ciekawe pomysły będzie nagroda ).

- W zakrystii do nabycia Kalendarz Parafialny na nowy 2023 rok w cenie 25 pln.

- Dziś po mszach św. sprzedaż ciast. Bóg zapłać tym, którzy je upiekli oraz tym, którzy je kupują, wspierając tym samym naszych Misjonarzy.

- Do koszyczka przed zakrystią można składać zalecki na różaniec za zmarłych.

- Od wtorku 25 października będzie można zamawiać Msze św. na nowy rok w zakrystii.

- Dziękuję Panom za prace przy kościele.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę miłego Dnia Pańskiego i dobrego tygodnia

www. parafia-gardawice.pl