- W niedzielę, 16.05 o godz. 11.30 możliwość przyjęcia Komunii św. dla tych, którzy uczestniczyli we Mszy św. poprzez środki masowego przekazu. Zapraszam.

Ogłoszenia duszpasterskie 16.05.2021

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 16 ( Lidia Pająk ), w przyszłą niedzielę Róża nr17 ( Eugenia Kurasz )

– Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na modernizację wnętrza kościoła, zaś w przyszłą niedzielę kolekta na archidiecezję.  Za wszystkie ofiary i te na tacę i te wpłacane na konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.

- Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

- Na poniedziałek zapraszam Radę Parafialną na probostwo na godz. 18.30

- Dziękuję Paniom za plewienie obejścia kościoła i Panom za koszenie trawy.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego i spokojnego nowego tygodnia

www. parafia-gardawice.pl