Ogłoszenia

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie  26.06.2022

 

- Dziś różaniec przed sumą poprowadzi Róża nr 9 ( Gertruda Bem ),  w przyszłą niedzielę Róża nr 10 ( Róża Bieg )

 

- Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Stolicę Apostolską, tzw. Świętopietrze, zaś w przyszłą niedzielę na WŚSD.  Za wszystkie ofiary i te na tacę i te wpłacane na konto parafialne serdeczne Bóg zapłać.

 

- Dziś Akcja Św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr – zbiórka na środki transportu dla misjonarzy – Twoje podziękowanie za szczęśliwe podróże - błogosławieństwo samochodów po każdej Mszy św.

 

- W piątek odwiedziny chorych i starszych Parafian od godz. 8.00

 

- Bóg zapłać Panom za dalsze prace przy kościele.

 

- Na Stronie internetowej naszej parafii można zobaczyć zdjęcia naszego kościoła – na zakładce Galeria.

 

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę obfitości łask Bożych na nowy tydzień

 

 

 

 

 www. parafia-gardawice.pl

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, siedziba: Orzesze - Gardawice, ul. Dojazdowa 32.