Pogrzeby

LUTY

+ Lidia Hanusek, lat 75, zam. ul. Zbożowa 9, pogrzeb w sobotę 2 lutego o godz. 11 .00 w kościele

KWIECIEŃ

+ Janina Mucha, lat 81, zam. ul. Wojska Polskiego 2, pogrzeb w sobotę 13. kwietnia o godz. 9.oo w kościele.

MAJ

+ Stefania Bańczyk, lat 96, zam. ul. Damrota 15, pogrzeb w sobotę 11 maja o godz. 10.00 w kościele.

+ Irena Kret, lat 69, zam. ul. Katowicka 49, pogrzeb w środę 15 maja o godz. 10.00 w kościele.

+ Herbert Porwolik, lat 75, zam. ul. Myśliwska 41, pogrzeb w środę 15 maja o godz. 11.30 w kościele